Współpraca z AKKU Mäser

Grupa BMZ produkuje systemy litowo-jonowe w Austrii i Szwajcarii.

Grupa BMZ podpisała porozumienie z firmą AKKU Mäser GmbH, którego przedmiotem jest produkcja systemów litowo-jonowych. „W przyszłości BMZ będzie wraz z AKKU Mäser produkować prototypy, planowana jest też produkcja seryjna. Efekt synergii jest na pierwszym planie w tym projekcie" wyjaśnia Sven Bauer, CEO oraz założyciel Grupy BMZ. „Mamy zamiar rozbudować rynek w Austrii i Szwajcarii, będziemy numerem 1 na tych dwóch rynkach" mówi Christopher Schöpf, CEO AKKU Mäser GmbH.

Grupa BMZ – Globalny lider na rynku systemów litowo-jonowych.

BMZ produkuje i dostarcza różnego rodzaju produkty, od magazynów energii, przez baterie do rowerów elektrycznych, po baterie do autobusów elektrycznych. W gamie produktów znajdują się również baterie zasilające wózki widłowe, elektronarzędzia, kosiarki, sprzęt medyczny etc. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 2100 pracowników na całym świecie. W rezultacie oferuje zoptymalizowane kosztowo rozwiązania.

AKKU Mäser GmbH

AKKU Mäser jest jednym z wiodących specjalistów w dziedzinie baterii oraz technologii ładowania baterii używanej w szerokiej gamie produktów. Mając 20 letnie doświadczenie AKKU Mäser posiada globalną sieć partnerów i jest kluczowym źródłem dla różnego rodzaju technologii magazynowania energii, od technologii ołowiowo-kwasowej do litowo-jonowej.

Kontakt dla prasy:

BMZ GmbH

Dr. Susanne Kaschub
Head of Global Marketing & Communication

Am Sportplatz 28-30; 63791 Karlstein (Main)
Telefon: +49 (6188) 99 56-770
Komórka: +49 (151) 58252324

E-mail: susanne.kaschub@bmz-group.com
Website: www.bmz-group.com

Zurück zur Übersicht

Contact

Request

Send message

Newsletter

Registration