WITAMY W BMZ! Europejski lider i globalny gracz w branży systemów bateryjnych

Jako dostawca systemu i specjalista do spraw inteligentnych systemów baterii grupa BMZ jest liderem w Europie i ważnym międzynarodowym graczem na szybko rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych.

Zaawansowane technologicznie produkty są opracowywane i wytwarzane zgodnie z wymogami klienta. Pojawiają się na całym świecie w różnorodnych zastosowaniach, takich jak pojazdy elektryczne, rowery elektryczne, systemy magazynowania energii, przenośne urządzenia medyczne, sekatory, wiertarki lub wkrętarki bezprzewodowe.

BMZ jest firmą działającą na międzynarodową skalę z biurami i zakładami produkcyjnymi w Niemczech, Polsce, Chinach i Stanach Zjednoczonych, a także jest jednym z wiodących dostawców zestawów baterii i ładowarek. W sektorze mobilności elektrycznej BMZ jest twórcą systemu BMZ Drive, a w sektorze fotowoltaicznym – Systemu Magazynowania Energii BMZ ESS 7.0 . BMZ jest firmą promującą zrównoważony rozwój i wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii poprzez rozwój innowacyjnych produktów.  

wiecej informacji

Visit BMZ at Trade Fairs in 2017

Klienci, partnerzy, profesjonaliści i zainteresowane strony mają okazję spotkać się z naszymi ekspertami podczas różnych targów w Niemczech i za granicą. Poznaj gamę naszych produktów i zasięgnij rady naszych specjalistów ds. sprzedaży, wysoko wykwalifikowanych inżynierów i specjalistów z branży IT.

 

                                  

Więcej informacji

KARIERA W BMZ!

BMZ jest dynamicznie rosnącą firmą na rozwijającym się rynku. Poszukujemy wykwalifikowanych i oddanych pracowników. Dla nas ważna jest kompetencja zawodowa, motywacja, otwartość i duch zespołowy.

Zapraszamy na stronę z ofertami pracy

BMZ OPRACOWUJE BATERIE NA BAZIE OGNIW 3TRON W FORMACIE 21700

Na bazie 3Tron firma BMZ opracowała ogniwo w nowym formacie 21700 o średnicy 21 mm i wysokości 70 mm. Ma o 60 procent większą pojemność i zapewnia równocześnie o 400% więcej prądu rozładowania. Dzięki temu żywotność baterii zostaje przedłużona do 12 lat. 3Tron wywraca do góry nogami wszelkie wcześniejsze wyobrażenia o baterii do rowerów elektrycznych i zwiększa wydajność o 50 procent.

Więcej informacji (PDF | 139,24 KB)

DZIAŁ PRASOWY

Przegląd informacji prasowych na nasz temat można znaleźć tutaj.

Najnowsze informacje prasowe

Newsletter

Interesuje mnie

*Pole obowiązkowe

Kontakt

Zapytanie

Wyślij wiadomość

Newsletter

Rejestracja