Prasowe

  • BMZ prezentuje nowe zintegrowane akumulatory do e-rowerów na

   Znalezienie najlepszego rozwiązania dla miejsca montażu akumulatora jest jednym z największych wyzwań w rozwoju nowoczesnych e-rowerów. Trend w branży rowerów elektronicznych dotyczy zintegrowanych akumulatorów wbudowanych w ramy rowerowe. Zaletą zintegrowanych akumulatorów jest lepszy wygląd, ochrona akumulatora podczas wypadku, lepsza ochrona przed kradzieżą, lepszy rozkład ciężaru i lepsze prowadzenie kabli. Dzięki nowemu akumulatorowi URV8, który jest zintegrowany w sposób niemal niewidoczny w ramie i jest również wyjmowany, Grupa BMZ oferuje projekt, który wyznacza nowe standardy funkcjonalne i wizualne.

  • Centrum BMZ E.Volution opracowuje akumulatory przyszłości

   Międzynarodowa siedziba Grupy BMZ uruchomi działalność Centrum E.Volution we wrześniu 2017 r. Ponad 150 deweloperów będzie opracowywać przyszłościowe systemy magazynowania energii w Karlstein am Main w Aschaffenburgu pod kierownictwem dyrektora technicznego (CTO) Dirka Oestreicha. Każdego roku w Centrum E.Volution firmy BMZ opracowywanych będzie ok.

  • Grupa BMZ produkuje systemy litowo-jonowe w Austrii i Szwajcarii

   Grupa BMZ podpisała porozumienie z firmą AKKU Mäser GmbH, którego przedmiotem jest produkcja systemów litowo-jonowych. „W przyszłości BMZ będzie wraz z AKKU Mäser produkować prototypy, planowana jest też produkcja seryjna. Efekt synergii jest na pierwszym planie w tym projekcie" wyjaśnia Sven Bauer, CEO oraz założyciel Grupy BMZ. „Mamy zamiar rozbudować rynek w Austrii i Szwajcarii, będziemy numerem 1 na tych dwóch rynkach" mówi Christopher Schöpf, CEO AKKU Mäser GmbH.

  • BZM Polska przenosi się do nowej siedziby firmy w Gliwicach wraz

   W połowie lipca około 650 pracowników Grupy BMZ w Polsce przeniesie się do nowej siedziby „Alberta Einsteina”. Podczas przenoszenia pracowników z działu produkcji, co dbywało się etapami przez wiele tygodni, produkcja trwała bez zakłóceń. Pracownicy dministracyjni przeniosą się do nowego budynku w lipcu.

  • Współpraca z AKKU Mäser

   Grupa BMZ podpisała porozumienie z firmą AKKU Mäser GmbH, którego przedmiotem jest produkcja systemów litowo-jonowych. „W przyszłości BMZ będzie wraz z AKKU Mäser produkować prototypy, planowana jest też produkcja seryjna.

  • NOTATKA PRASOWA


   Jako globalny gracz w branży litowo-jonowych systemów zasilania Grupa BMZ jest dostawcą super pojemnych baterii dla pojazdów takich jak autobusy, wózki widłowe, dźwigi, zamiatarki, pojazdy dostawcze w portach i na lotniskach, e-taksówki, samochody ciężarowe, przemysłowe i e-łodzie.

Kontakt

Anfrage

Nachricht senden

Newsletter

Zur Anmeldung